image Ibrahimovic do t'i nënshtrohet një tjetër operimi, do të vendosë së shpejti nëse do të pensionohet - Sinjali

Ibrahimovic do t’i nënshtrohet një tjetër operimi, do të vendosë së shpejti nëse do të pensionohet

news image

Zlatan Ibrahimovic do t’i nënshtrohet një tjetër operimi dhe do të mungojë gjatë.

Sulmuesi suedez do të ketë një sfidë të madhe përapara vetes, për të vendosur të adhmen e tij.

Klubi italian ka konfirmuar se Ibrahimović nuk do të jetë i disponueshëm të paktën për 7-8 muajt e ardhshëm pas një operacioni në gju.

Ibrahimović tani do të vendosë nëse do të vazhdojë të luajë futboll apo jo. Marrëveshja aktuale skadon për një muaj.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: