image I gjendet një pistoletë me 10 fishekë, arrestohet një person në Prishtinë
[wp-story id="814678"]

Siguri

I gjendet një pistoletë me 10 fishekë, arrestohet një person në Prishtinë

news image

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 10 fishekë tek “Rruga B” në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali.

Siç mëson Gazeta Sinjali, i dyshuari është liruar dhe rasti do të vazhdojë në procedurë të rregullt.

Sipas sinjalizuesve, rasti ka ndodhur dje në orën 23:50. /Gazeta Sinjali/