image Hidhet i zhveshur nga dritarja, frikësohet se do e gjejë burri i të dashurës - Sinjali

Botë/ Hidhet i zhveshur nga dritarja, frikësohet se do e gjejë burri i të dashurës

news image

Një video që tregon një burrë gjysmë të zhveshur duke rënë nga gjashtë metra lartësi ka shkuar virale në një afat të shkurtër.

Pamjet e çuditshme vijnë nga Zvicra. Bëhet fjalë për një dashnor që iku kur burri i zonjës së tij mbërriti para kohe. I veshur vetëm me të brendshme dhe çorape, ai u var në një dritare derisa nuk rrëshqiti dhe të bie në një makinë të parkuar. Pastaj u rrotullua në tokë.

Policia e Cyrihut ka konfirmuar për gazetën britanike ‘The Sun’, se ata morën një raport të këtij incidenti, i cili ndodhi në Walliesellen në fund të janarit, por nuk deshën të japin komente./Gazeta Sinjali/

https://www.thesun.co.uk/news/10862025/half-naked-window-fall-video/


Shpërndaje artikullin