COVID-19

Të infektuar

3886

Të shëruar

2003

Të vdekur

82

Showbiz/ Harry Styles publikon këngën e re “Adore You”

news image

Këngëtari i njohur me famë botërore Harry Styles, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Adore You” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

“Adore You” është publikuar në kanalin zyrtar të artistit në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë mbi 4 milionë klikime, si dhe pozicionohet në vendin e dytë si kënga më e kërkuar në këtë platformë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin