image Haradinaj shpreh ngushëllimet për vdekjen e 17-vjeçarit
[wp-story id="814678"]

Sociale

Haradinaj shpreh ngushëllimet për vdekjen e 17-vjeçarit

news image

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas vdekjes së futbollistit 17 vjeçar, Erion Kajtazi.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka ngushëlluar familjen shoqërinë dhe të gjithë qytetarët.

“I pikëlluar thellë nga lajmi për vdekjen në moshë aq të re të futbollistit të FC Trepça ’89, Erion Kajtazi”.

Postimi i plotë:

“I pikëlluar thellë nga lajmi për vdekjen në moshë aq të re të futbollistit të FC Trepça ’89, Erion Kajtazi.

Ngushëllime familjes Kajtazi, kolegëve sportistë, FC Trepça ’89, dhe të gjithë atyre që e njohën nga afër.

U prehsh në paqe, Erion”!

318099404 696859901805361 6121127234464925070 n

/GazetaSinjali/