COVID-19

Të infektuar

9492

Të shëruar

5349

Të vdekur

284

Muzikë/ Halsey lanson dy projekte të reja muzikore

news image

Kantautorja e njohur amerikane Halsey, i ka publikuar dy projekte të reja muzikore.

Këngët titullohen “Finally // Beautiful Stranger” dhe “SUGA’s Interlude”, transmeton Gazeta Sinjali.

Këto projekte muzikore janë pjesë e albumit më të ri të artistes “Manic”, i cili pritet të lansohet së shpejti për publikun. 

“Finally // Beautiful Stranger” dhe “SUGA’s Interlude”, janë publikuar në kanalin zyrtar të artistes në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehen nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin