image Hajnat ia thyejnë veturën këngëtares kosovare, i vjedhin para dhe dokumente
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Hajnat ia thyejnë veturën këngëtares kosovare, i vjedhin para dhe dokumente

news image

Këngëtarja kosovare, Nita Latifi, ka njoftuar se i është thyer vetura në parkun e Gërmisë në Prishtinë.

Latifi thotë se nga aty, hajnat ia kanë vjedhur një shumë e konsiderueshme parash si dhe dokumentet personale.

Lajmin e bëri të ditur vetë ajo me anë të grupit “Network Prishtina”.

Mes tjerash, Latifi i ka lutur të gjithë që nëse e gjejnë diku kuletën e saj ngjyre kafeje, të ia kthejnë dokumentet.

/GazetaSinjali/