image Hajnat i futen në banesë një vajze në Mitrovicë, e kërcënojnë me kaçavidë për t'ia marrë paratë

Siguri

Hajnat i futen në banesë një vajze në Mitrovicë, e kërcënojnë me kaçavidë për t’ia marrë paratë

news image

Një vajzë nga Mitrovica ka raportuar në polici se në banesën e saj janë futur dy persona të panjohur dhe nën kërcënimin e kaçavidës i kanë grabitur para, e më pas kanë ikur në drejtim të panjohur.

Ngjarja ka ndodhur më 17 korrik, në rrugën “Lola Ribar”, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç raporton policia përmes raportit 24 orësh, nuk raportohet për ndonjë të lënduar./Gazeta Sinjali/