image Hajnat futen në një shtëpi në Kamenicë, vjedhin para, laptop e ora dore - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Hajnat futen në një shtëpi në Kamenicë, vjedhin para, laptop e ora dore

news image

Dje rreth orës 16:00 një person nga fshati Strezovc i Komunës së Kamenicës ka raportuar në Polici se disa persona të panjohur kishin hyrë me forcë në shtëpinë e tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit brenda Policisë bëjnë të ditur se disa persona kishin vjedhur një laptop, tri ora dore, 60 euro dhe tri parfume, ku vlera totale e tyre është rreth 500 euro.

Sipas burimeve të njëjta, data e saktë e kësaj vepre nuk dihet por ankuesi ka deklaruar se prej datës 20 shkurt deri më sot nuk kishte qenë në shtëpinë e tij./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin