image Golden Eagle Ylli shënon fitore në ndeshjen ndaj Feronikelit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

14882

Të shëruar

12188

Të vdekur

607

Sport/ Golden Eagle Ylli shënon fitore në ndeshjen ndaj Feronikelit

news image

Golden Eagle Ylli e ka fituar ndeshjen ndaj Feronikelit me rezultat përfundimtar 97:82.

Te skuadra e Yllit u dalluan këta lojtarë: Samir Zekiq me 24 pikë, Valon Bunjaku me 19 pikë dhe Fenner me 13 të tilla. Ndërsa, te Feronikeli më të mirët ishin Arti Hajdari me 28 pikë dhe Darius Huggins me 20 pikë.

Pjesa e parë e kësaj ndeshje ishte më e balancuar, ndërsa gjatë pjesës së dytë Ylli tregoi më shumë forcë kështu duke siguruar fitoren./Gazeta Sinjali/

Fitore! 🌟Ferronikeli 82-97 Golden Eagle Ylli🌟💪

Gepostet von K.B. Golden Eagle YLLI am Samstag, 9. November 2019

Shpërndaje artikullin