image Gjuajtje me armë zjarri në Ferizaj, dyshohet për një të vdekur (PAMJE) - Sinjali

Gjuajtje me armë zjarri në Ferizaj, dyshohet për një të vdekur (PAMJE)

news image

Një përleshje me armë zjarri dyshohet se ka ndodhur mbrëmë në mesnatë, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesit e Sinjalit kanë deklaruar se dyshohet për një person të vdekur dhe një tjetër i plagosur nga Policia.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj.

Lidhur me rastin Sinjali ka kontaktuar Policinë e Kosovës, por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigje.

Sinjali nga sinjalizuesit ka siguruar pamje nga vendngjarja.

Sinjali do të ju mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin