image Gjuajti me armë nga vetura, arrestohet bashkë me dy shokët e tij

Siguri

Gjuajti me armë nga vetura, arrestohet bashkë me dy shokët e tij

news image

Një person ka shtënë me armë dje rreth orës 14:00, në fshatin Bllacë të Suharekës, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se ai shtiu me armë derisa gjendej brenda një veturë në lëvizje.

Ai dhe dy personat e tjerë, të cilët kanë qenë bashkë me të në veturë kur ka ndodhur rasti, janë arrestuar nga Policia e Kosovës.

Burimet të Sinjalit brenda policisë bëjnë të ditur se të dyshuarit policia ia ka konfiskuar një pistoletë me gaz dhe 44 fishekë./Gazeta Sinjali/