image Gjakovë/ Gruaja rrahet nga burri dhe vjehrra, bëhet për spital - Sinjali

Gjakovë/ Gruaja rrahet nga burri dhe vjehrra, bëhet për spital

news image

Një grua ka raportuar në polici mbrëmë në Gjakovë për dhunë në familje, shkruan Gazeta Sinjali.

Viktima i kishte informuar zyrtarët policorë se është sulmuar fizikisht nga burri dhe vjehrra e saj.

Policia ka bërë të ditur se viktima nga plagët e marra ka pranuar tretman mjekësor.

Gjithashtu, dy të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në mbajtje./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin