image Gazetarja e sportit në lidhje me ish-futbollistin e kombëtares?

Bota e Yjeve

Gazetarja e sportit në lidhje me ish-futbollistin e kombëtares?

news image

Gazetarja e sportit, Qeqa Krelani, së fundmi është aluduar se është në një lidhje dashurie dhe lajmi është plotësisht “ i vërtetë” sipas medieve vendore, transmeton Gazeta Sinjali.

Flitet se Qeqa është në një lidhje prej më shumë se një viti me një ish-futbollist të kombëtares, kuq e zi.

Aktualisht ata po e shijojnë lidhjen në privatësi, por nuk përjashtohet mundësia që ta zyrtarizojnë për publikun në të ardhmen.

/Gazeta Sinjali/