image Ganimete Musliu: Kosova më shumë se kurrë ka nevojë për PDK-në

Politikë

Ganimete Musliu: Kosova më shumë se kurrë ka nevojë për PDK-në

news image

Deputetja e Kuvendit nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka dalë me një reagim në llogarinë e saj në rrjetin social “Facebook” ku ka kujtuar një fjali të ish-kryekuvendarit Kadri Veseli i cili ndodhët në Hagë.

“Kur ndalet PDK ndalet KOSOVA thoshte kryetari Kadri Veseli”, ka shkruar ajo.

Teksa e njëjta është shprehur se sot më shumë se kurrë sipas saj Kosova ka nevojë për PDK-në.

“Kosova sot ma shumë se kurr ka nevojë për PDK-në dhe PDK asnjëher nuk do të ndalet”, përfundoi ajo.

May be an image of 8 people and suit

/GazetaSinjali/