image Fjolla Morina ia arrin qëllimit, duket komplet si Kim Kardashian në paraqitjen e fundit
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Fjolla Morina ia arrin qëllimit, duket komplet si Kim Kardashian në paraqitjen e fundit

news image

Fjolla Morina shquhet për format e saj trupore dhe për dukjen tërheqëse në paraqitjet e saj.

Ajo nuk heziton të ndaj fotografi nga përditshmëria e saj në rrjetin social Instagram me ndjeksit e saj.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa fotografi me një fustan të zi që ia vë në pah format trupore.

Të shumta ishin pëlqimet dhe komentet poshtë fotografisë.

Disa prej tyre e krahasonin atë me yllin e “Keeping up with the Kardashians”,  Kim Kardashian.

Kujtojmë se këtë vit këngëtarja ka bërë udhëtime të shumta si në Dubai dhe Maldive.

Në destinacionin e fundit, këngëtarja i dha fund beqarisë.

Ajo kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me biznesmenin, Fisnik Syla. /GazetaSinjali/