image Festa e madhe e Bora Zemanit për ditëlindje, kush ishin të ftuarit - Sinjali

Festa e madhe e Bora Zemanit për ditëlindje, kush ishin të ftuarit

news image

Bora Zemani festoi 30-vjetorin e lindjes më 9 janar. Ajo fillimisht pati një organizim të vogël me miqtë e ngushtë.

Ndërsa mbrëmë, prezantuesja ka organizuar një festë përrallore në Tiranë.

Ajo ka ftuar shumë miq e kolegë, si Xhensila Myrtezaj, Elita Rudi, Ermali dhe Ami, Bruno dhe Klajdi si këngëtarë, normalisht mikesha e saj Semi, Jona Spahiu, Jonida Vokshi, Albana Osmani, Arbana Osmani, motrat Hoxha, Olti Curri, Ervin Kurti, Eraldo Rexho, Bledi Strakosha, Aulona Musta etj.

Sigurisht se ka ftuar kolegët kryesorë të saj Olsa Muhametin dhe Arjan Konomin dhe gjithashtu shumë prej Përputhasve, duke përfshirë pothuajse të gjithë konkurrentët e këtij sezoni.

Të sezonit të shkuar janë Ana Kauri, Fation Kuqari, Ana Lleshi e Mevlan Shaba.

Atdheu nuk ishte i ftuar, e as Antonela, e cila kohët e fundit ka mbështetur haptazi Beatrixin e Donaldin.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin