image Fejohet këngëtarja Aida Doçi, ky është i fejuari i saj! - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18910

Të shëruar

15367

Të vdekur

674

Fejohet këngëtarja Aida Doçi, ky është i fejuari i saj!

news image

Këngëtarja Aida Doci ka publikuar disa foto, në dorën e së cilës gjendej një unazë fejese.

Aida ka mbajtur shumë larg mediave jetën e saj private, mirëpo si duket nuk vazhdoi njëjtë edhe gjatë pushimeve në Stamboll.

Këngëtarja e disa hiteve nuk ka ndarë as edhe një moment nga ceremonia e fejesës.

Aida nuk ka bërë publike personin me të cilin u fejua, mirëpo sipas disa fotove duket se këngëtarja u fejua me Naser Qelin, njëherit menaxher i Doçit.

Ndërkohë, ajo po shijon suksesin e këngës ‘Vallahi’ dhe gjithashtu po shijon pushimet nga të cilat po ndanë foto artistike dhe të bukura. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: