Muzikë/ Fatos Hoxha publikoi këngën “Ti nuk je”

news image

Këngëtari i njohur, Fatos Hoxha, publikoi projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Ti nuk je” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Kompozimin dhe orkestrimin e këngës e ka bërë vetë artisti, ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar gazetari tashmë i ndjerë, Hivzi Krasniqi.

Kënga është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin