image Fansi i Benzemas 'çmendet' thyen televizorin pasi kuptoi renditjen e tij: Ky është skandal - Sinjali

Fansi i Benzemas ‘çmendet’ thyen televizorin pasi kuptoi renditjen e tij: Ky është skandal

news image

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema zuri pozitën e katërt në renditje për Topin e Artë.

Lionel Messi fitoi Topin e Artë për herën e shtatë në karrierë, derisa francezi u rendit i katërti pas argjentinasit, Lewandowskit dhe Jorginhos.

Kjo i është dukur e papranueshme një tifozi, që kur pa renditjen edhe theu televizionin.

Në një video të publikuar në “Twitter” vërehet tifozi duke bërtitur me të madh dhe pastaj kur del Jorginho si pozitë e tretë, e thyen televizionin.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin