image Familja e Dua Lipës ka zgjedhur t'i kalojë pushimet në Ulqin

Bota e Yjeve

Familja e Dua Lipës ka zgjedhur t’i kalojë pushimet në Ulqin

news image

Familja e këngëtares kosovare me famë botërore, Dua Lipës , ka zgjedhur t’i kalojë pushimet në breqdetin e Ulqinit.

Babai i këngëtares, Dukagjin Lipa ka publikuar imazhe në rrjetet sociale bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët e tyre.

Lipa ka ndarë me ndjekësit fotografi të ndryshme, duke zgjedhur të tregoj edhe bukuritë e bregdetit të Ulqinit.

View this post on Instagram

Social distancing by a nautical mile ⛵️

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

Mirëpo, Dua Lipa po mungon në këto pushime pasi ajo po qëndron në Londër. /Gazeta Sinjali/