image Eneda Tarifa i rikthehet ekranit si moderatore e një emisioni humoristik

Bota e Yjeve

Eneda Tarifa i rikthehet ekranit si moderatore e një emisioni humoristik

news image

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa po i rikthehet ekranit, e kësaj here në cilësinë e moderatores.

Ajo po rikthehet në emisionin që e deshi fort, dhe bëhet fjalë për emisionin e humorit, “Portokalli”.

Kur shumë të tjerë zgjodhën të largoheshin nga ky emision Eneda veproi ndryshe, ajo së bashku me trupën e aktorëve që kanë mbetur ka filluar pregaditjet për sezonin e ri në tetor./Gazeta Sinjali/