image Enca reagon për herë të parë pas vdekjes së babait të saj - Sinjali

Showbiz/ Enca reagon për herë të parë pas vdekjes së babait të saj

news image

Babai i këngëtares së famshme shqiptare, Enca Haxhia, dje është ndarë nga jeta, raporton Gazeta Sinjali.

Mirëpo, deri sot këngëtarja nuk kishte bërë asnjë reagim në rrjetet sociale.

Sot, këngëtarja përmes një postimi në InstaStory, ka falënderuar të gjithë miqtë dhe kolegët për mbështetjen e tyre.

Enca, po ashtu ka thënë se e ka shumë të vështirë të shkruajë për personat që i ka kaq afër zemrës.

Kujtojmë se vdekja e Sokol Haxhia ka ardhur si pasojë e një sëmundje të rëndë të cilën nuk ka arritur ta përballojë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin