image Emocionuese: Malësori bëhet baba i binjakëve, këta janë emrat e veçantë të djalit dhe vajzës

Bota e Yjeve

Emocionuese: Malësori bëhet baba i binjakëve, këta janë emrat e veçantë të djalit dhe vajzës

news image

Këngëtari i mirënjohur, Malësor Prënkoçaj dhe bashkëshortja e tij Fatmirja, janë bërë prindër të binjakëve, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin e mirë këngëtari e ka ndarë me publikun përmes një postimi emocionues në rrjetin social Facebook, ku ka treguar edhe emrat e veçantë me të cilët i kanë pagëzuar.

“Sot,Fatmiren e mua,na bekoi Zoti dhe na i fali bineqt:vajzen Lurën e djalin Lekën.Lurë e Lekë,paçi jetë të gjatë e të lumtur.Së shpejti do ta kuptoni sa të bekuar jeni që kini lind shqipëtarë.Ju past nana e babi”, ka shkruar ai.

/GazetaSinjali/