image Emigranti qëndroi i fshehur në pjesën e poshtme të aeroplanit derisa ishte në ajër

Botë

Emigranti qëndroi i fshehur në pjesën e poshtme të aeroplanit derisa ishte në ajër

news image

Një rast i rrallë ka ndodhur në Amerikën Qendrore. Një person ka fluturuar mbi rrotën e aeroplanit për dy orë e gjysmë, transmeton Sinjali.

Në një video të publikuar në Instagram, shihet që punonjësit e aeroportit të Guatemalës nuk mund ta kuptojnë se ku ka qëndruar ai gjatë kohës së fluturimit.

Burri thotë që nuk është lënduar dhe kërkon vetëm ujë.

View this post on Instagram

A post shared by ONLY in DADE (@onlyindade)

/GazetaSinjali/