image Elon Musk tallet me Bill Gates në një postim në Twitter - Sinjali

Elon Musk tallet me Bill Gates në një postim në Twitter

news image

Edhe njerëzit më të famshëm e më të pasur gjejnë kohë për shaka dhe momente relaksuese në jetë.

Së fundmi Elon Musk ka befasur rrjetet sociale, pasi ka “goditur” Bill Gatesin me një “kritikë” të çuditshme në Twitter, duke e krahasuar atë me një emoj të një burri shtatëzënë.

Si duket këtë veprim Musk e bëri si formë krahasimi me gjendjen e stomakut të Gates, i cili duket se është fryer paksa.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin