image Ekskluzive: Arrestohet një i dyshuar për grabitjen në Shtime
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Ekskluzive: Arrestohet një i dyshuar për grabitjen në Shtime

news image

Për grabitjen në një shtëpi në Shtime ku mbet i vrarë Fehmi Gashi dhe u plagos pronari i shtëpisë A.Ndrecaj, policia sapo ka arrestuar një të dyshuar, merr vesh Sinjali.

Pas pak lajmi i plotësuar…..