image "Ejani se e vrava djalin", kështu e denoncoi prindi veten në polici

Siguri

“Ejani se e vrava djalin”, kështu e denoncoi prindi veten në polici

news image

Sinjali pak minuta më parë raportoi se ka ndodhur një vrasje në Prishtinë ku një prind ka vrarë djalin e tij në Prishtinë.

Tani Sinjali mëson se i dyshuari është Skënder Krasniqi, afarist nga Prishtina.

Burime të Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se i dyshuari pas këtij veprimi, ka thirrur Policinë e Kosovës lidhur me rastin dhe u ka thënë atyre se “ejani se e vrava djalin”.

/Gazeta Sinjali/