image E zë gjumi në aeroplan, udhëtarët e mashtruan duke i thënë se kishte zbritur në vendin e gabuar

Qesharake

E zë gjumi në aeroplan, udhëtarët e mashtruan duke i thënë se kishte zbritur në vendin e gabuar

news image

Një video e postuar nga BVIRAL është bërë hit në mediat e ndryshme sociale, transmeton Gazeta Sinjali.

Video e postuar në kanalin e Bivral në YouTube shfaq një burrë që fle në një aeroplan.

Në një moment një nga pasagjerët e zgjon dhe i thotë se ata kanë zbritur në Nigeri.

Reagimi i njeriut të pafajshëm dhe të lodhur e bëri të gjithë aeroplanin të qeshte./Gazeta Sinjali/