image E vështirë ta njihni, por kështu dukej kur ishte e vogël supermodelja shqiptare - Sinjali

E vështirë ta njihni, por kështu dukej kur ishte e vogël supermodelja shqiptare

news image

Ajo nuk heziton të ndajë foto nga fëmijëria e saj, mund të duket më ndryshe por tani është ndër modelet më të kërkuara, e njëherit ajo është edhe e dashura e reperit të njohur.

Bëhet fjalë për bukuroshen Arbenita Ismajli, e cila njihet për formën trupore dhe bukurinë e saj natyrale.

Ajo së fundmi ndau me ndjekësit këtë imazh nga fëmijëria e saj. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: