image E trishtë/ Dhunohet e mitura në një motel në Kllokot

Siguri

E trishtë/ Dhunohet e mitura në një motel në Kllokot

news image

Një vajzë e mitur dyshohet se ka qenë viktimë e dhunimit seksual raporton Gazeta Sinjali.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur dje gjatë orës 01:20 në një motel në Kllokot.

Policia njofton se personi i cili dyshohet se ka kryer këtë vepër është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

/GazetaSinjali/