image E pëson Liverpooli, Aston Villa barazon rezultatin - Sinjali

E pëson Liverpooli, Aston Villa barazon rezultatin

news image

Skuadra e Aston Villas ka arritur që të shënojë golin e parë dhe të barazimit në ndeshjen ndaj Liverpoolit, shkruan Sinjali Sportiv.

Në ‘Villa-Park’, Aston Villa dhe Liverpool janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për raundin e tretë në Kupën FA, me fituesin që kalon tutje.

Vendasit kanë arritur ta barazojnë rezultatin në 1-1, falë golit të shënuar nga Louie Barry në minutën e 41-të.

/Sinjali Sportiv/.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: