image "E lodhne dhe frikacake", Leonora Jakupi telashe me kuajt gjatë xhirimit të klipit (VIDEO)

Bota e Yjeve

“E lodhne dhe frikacake”, Leonora Jakupi telashe me kuajt gjatë xhirimit të klipit (VIDEO)

news image

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, ka publikuar albumin e ri të titulluar “Amël”, ku nuk kanë munguar edhe prapaskenat qesharake, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo ka publikuar një video që është bërë gjatë prapaskenave, ku shihet se ajo frikësohet nga kuajt.

Qe një video funny, për me pa që nuk o perfeksion gjithçka që shihet n’tv. Një Leonorë e lodhne e frikacake“, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi)

/GazetaSinjali/