image E konfirmuar, kjo është data e meçit mes Petrit Mazrekaj dhe djalit të kriminelit serb - Sinjali

Boks/ E konfirmuar, kjo është data e meçit mes Petrit Mazrekaj dhe djalit të kriminelit serb

news image

Meçi mes boksierit nga Kosova, Petrit Mazrekajt dhe Veljko Raznatovic, djalit të kriminelit serb, Arkanit do të zhvillohet më 26 shtator në Berlin.

Është vet Mazrekaj që e ka konfirmuar këtë perms llogarisë së tij në Facebook.

“Më në fund erdhi çasti i shumë pritur. Për të gjithë ju adhurues te boksit deshta t’iu njoftoj se më në fund u nënshkrua kontrata e shumëpritur! Përhajr na koft të gjithve” – shkroi Petrit Mazrekaj.

Ky meç ishte diskutuar kohë më parë, por ekipi serb kërkonte që të zhvillohej brenda territorit të Serbisë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: