COVID-19

Të infektuar

9688

Të shëruar

5480

Të vdekur

300

Siguri/ Duke pastruar në një shtëpi, një femër e plagosë aksidentalisht veten me pistoletë

news image

Një femër e ka plagosur aksidentalisht vetën me pistoletë, dje rreth orës 13:11, në Prishtinë.

Policia e Kosovës bën të ditur se viktima gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon e ka shkrepur pistoletën dhe e ka plagosur vetën, transmeton Gazeta Sinjali.

Më tutje bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa pronarit të shtëpisë i është konfiskuar pistoleta me katër fishek, si dhe një pushkë gjuetie me leje të skaduar.

Rasti me vendim të prokurorit shkon në procedurë të rregullt./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin