image Duka flet për raportet me FFK-në: E duam njëri-tjetrin, i mbështesim dhe jemi një

Futboll

Duka flet për raportet me FFK-në: E duam njëri-tjetrin, i mbështesim dhe jemi një

news image

Presidenti i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armando Duka përveç emërimit të tij si zv-president i UEFA-s, ka folur edhe për marrëdhëniet e tij me kryetarin e FFK-së, Agim Ademi.

Duka ka thënë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me homologun e tij, duke shuar zërat për përplasjet e mundshme në mes dy federatave.

Marrëdhëniet janë shumë të mira, ndihmojmë njëri-tjetrin në cdo situatë, shkëmbejmë eksperienca, mbështesim njëri-tjetrin dhe do të vazhdojnë të jen kështu”, ka thënë në ATV Duka.

/GazetaSinjaliSport/