image Dua, shkëlqen në Javën e Modës në Milano (FOTO)

Modë & Stil

Dua, shkëlqen në Javën e Modës në Milano (FOTO)

news image

Dua Lipa ka pasur të veshur një triko të gjelbër dhe një fund të shkurtër derisa ka përcjellë paraqitjen e Versaces në Javën e Modës në Milano.

Ajo ngadalë, por sigurt është duke hyrë edhe në botën e modës dhe kjo u pa edhe kësaj here.

Dua Lipa ka treguar stilin e saj të premten derisa është parë në paraqitjen e Versaces në Milano.

26-vjeçarja, ka pasur të veshur një triko të gjelbër dhe një fund me ngjyra, derisa të veshur ka pasur taka rozë, që kombinonin bukur stilin e saj. 

/GazetaSinjali/