image Dua Lipa tregon me krenari veshjet e stilistes shqiptare

Bota e Yjeve

Dua Lipa tregon me krenari veshjet e stilistes shqiptare

news image

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, nuk ngurron të tregojë se ndihet krenare për prejardhjen e saj, transmeton Gazeta Sinjali.

Këtë herë ajo u shfaq e veshur nga stilistja Nensi Dojaka, e cila pak ditë më parë çmimin e madh LVMH 2021 për talentet e reja, duke u bërë kështu një emër i rëndësishëm i botës së modës.

Është pikërisht këngëtarja ajo që ka vlerësuar sukseset e Nensit dhe i ka uruar asaj për sukseset e arritura.

“Me veshjen e stilistes shqiptare. Urime Nensi për çmimin LVMH”, shkroi Dua sipër imazhit. /Gazeta Sinjali/