image Dua Lipa shkëlqen prapë me paraqitje unike dhe me stil - Sinjali

Dua Lipa shkëlqen prapë me paraqitje unike dhe me stil

news image

Dua Lipa ishte ajo e cila e mori gjithë vëmendjen në Javën e Modës në Milano, kur u shfaq në sfilatën e “Versace”.

Ylli i famshëm i muzikës bëri hapjen dhe mbylljen e pasarelës, ndërsa u paraqit edhe përkrah Donatella Versace.

E veshur me një kostum dy pjesë që ia zbulonte belin dhe këmbët e gjata, Dua kishte veshur dhe një palë taka të larta.

Ylli i hitit “Levitating” shkëlqej edhe një herë me veshjen unike dhe gjithmonë me stil. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin