image Dua Lipa, një vajzë Versace - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Dua Lipa, një vajzë Versace

news image

“Vajza Versace”, kështu ka shkruar Dua Lipa kur ka publikuar fotografitë e tëra e veshur me këtë markë të njohur, shkruan Gazeta Sinjali.

Këngëtarja kosovare Dua Lipa po vazhdon t’i gëzohet suksesit të këngës së saj më të re “We’re Good”.

Kënga është pritur shumë mirë deri tani duke marrë shumë klikime në platformat ku tashmë është publikuar.

Dua është e njohur edhe për veshjet e saj me stil sa herë që paraqitet diku dhe këtë e dëshmon edhe më shumë shfaqja e saj në llogaritë e saj në Facebook e Instagram me veshje Versace.

Ajo shihet teksa mban një çantë të lëkurës e po ashtu edhe aksesorë të tjerë të markës së famshme botërore ndërkohë që fotove ua ka bashkëngjitur mbishkrimin “Vajza Versace”.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: