image Dua Lipa ndanë foto të veçantë me të dashurin e saj
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Dua Lipa ndanë foto të veçantë me të dashurin e saj

news image

Këngëtarja e famshme, Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid janë një nga çiftet më të përfolur.

Çifti është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të cilët së fundmi kanë adoptuar një qen.

Në profilet e tyre kanë ndarë një foto nga shtrati, ku në mesin e tyre shihet edhe qenushi. /Gazeta Sinjali/