image Djali rrah babain në Suharekë, shkak prona - Sinjali

Djali rrah babain në Suharekë, shkak prona

news image

Rastet e dhunës në familje nuk janë të rralla, madje ato raportohen çdo ditë. Viktimë e kësaj dhune janë gratë, burrat , fëmijët por edhe prindërit që sulmohen nga prindërit e tyre, shkruan Gazeta Sinjali.

Një rast i tillë ka ndodhur dje në Suharekë ku një person është arrestuar nga Policia, pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht dhe ka kanosur babain e tij.

Sipas policisë deri tek ky sulm ka ardhur pas një mosmarrëveshje rreth një konteksti pronësor që viktima dhe i arrestuari kishin mes vete.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:15 në Suharekë.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin