image Dikush i kërkon leje për të bërë portretin e saj tatuazh, kështu i përgjigjet moderatorja shqiptare - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

56.412

Të shëruar

49.713

Të vdekur

1.420

Dikush i kërkon leje për të bërë portretin e saj tatuazh, kështu i përgjigjet moderatorja shqiptare

news image

Një ndjekës i moderatores së njohur shqiptare, Nevina Shtylla, i ka kërkuar leje asaj që ta bëjë tatuazh portretin e saj, shkruan Gazeta Sinjali.

Por, përgjigja e Nevinës ka qenë shumë epike. Ajo është shprehur se kjo ide i është dukur gjithmonë shumë e frikshme dhe se nuk do të preferonte një diçka të tillë.

“Ti bëj ç’të duash ëëë se njerëz të lirë jemi. Po më mirë hap Instagramin e më shih çdo ditë këtu se sa të shohësh veten në pasqyrë e të të dal prapë unë. Këtu e ke në dorë, po të erdha në majë të hundës një ditë, më bëj edhe block fare. Kjo ide më është dukur gjithnjë shumë e frikshme”, i është përgjigjur Nevina kërkesës së tij.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin