image Digjet një trafo e energjisë elektrike në Suharekë (FOTO)

Siguri

Digjet një trafo e energjisë elektrike në Suharekë (FOTO)

news image

Një trafo e energjisë elektrike ka marrë flakë, sot gjatë mbrëmjes në Suharekë, saktësisht në fshatin Tërrnje, shkruan Gazeta Sinjali.

Në vendngjarje kanë dalë zjarrfikësit, të cilët kanë treguar se zjarri është lokalizuar me kohë.

Ata përmes një postimi në Facebook kanë publikuar edhe pamje nga vendngjarja./GazetaSinjali/

Mund të jetë një imazh i në këmbë dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i rrugë
Mund të jetë një imazh i në këmbë dhe ambiente të jashtme
Foto: Organizata Vullnetare Zjarrfikëset dhe Shpëtimit