image Dalin pamje të Dua Lipës duke u puthur me këngëtarin spanjoll - Sinjali

Dalin pamje të Dua Lipës duke u puthur me këngëtarin spanjoll

news image

Dua Lipa pas ndarjes me modelin Anwar Hadid nuk ka humbur shumë kohë dhe ka gjetur të dashurin e ri, raporton Gazeta Sinjali.

Këngëtarja e njohur me famë botërore është fotografuar në një klub në Madrid me Aron Piper, këngëtarin spanjoll 25-vjeçar teksa shiheni duke vallëzuar me njëri-tjetrin.

Ndërkohë, janë postuar edhe disa pamje tjera teksa dyshja shihen duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin,

Sidoqoftë nga ana e tyre nuk është konfirmuar ende asgjë dhe nuk dihet raporti i Duas me këngëtarin spanjoll.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: