image Dafina Zeqiri uron nënën për datëlindje
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Dafina Zeqiri uron nënën për datëlindje

news image

Artistja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, e ka uruar nënën e saj me rastin e datëlindjes, këngëtaren gjithashtu të njohur shqiptare Melihate Zeqiri.

Këtë këngëtarja e ka bërë përmes një videoje të publikuar në Instagram, transmeton Gazeta Sinjali.

Urime Ditlindja Jeta Ime!”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e videos së publikuar.

View this post on Instagram

Urime Ditlindja Jeta Ime! @buqimeli

A post shared by ???? ???? ???? ???? ???? ???? (@dafina.zeqiri) on

Dafina në shumë intervista ka treguar që është shumë e lidhur me nënën e saj, pasi që kjo e fundit i kishte rritur e vetme vajzat.

Ndryshe, sa i përket projekteve muzikore “Ring Ring” në bashkëpunim me Varrosin është projekti i fundit muzikori i artistes. Kënga është publikuar në muajin tetor dhe deri më tani numëron mbi 2 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/