image Dafina Zeqiri poston foto duke pirë marihuanë - Sinjali

Dafina Zeqiri poston foto duke pirë marihuanë

news image

Sot është dita kur përdoruesit e marihuanës nëpër botë e festojnë duke përdorur substanca narkotike të këtij lloji.

Persona të shumtë e uruan këtë festë përmes publikimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Edhe këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, e uroi këtë ditë përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, ku publikoi një fotografi duke konsumuar marihuanë.

“Foto e [email protected] #420, gëzuar 420! ” ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshe, Dafina para pak ditësh publikoi projektin muzikor të radhës i cili është në bashkëpunim me rep-artistin Elinel dhe titullohet “Faj”.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin