image Dafina sërish godet me stil (FOTO) - Sinjali

Dafina sërish godet me stil (FOTO)

news image

Pas suksesit me “Japa”, këngëtarja e njohur po shijon pushimet verore.

Dafina Zeqiri di gjithmonë të godasë me stilin e saj dhe këtë e dëshmoi edhe kësaj radhe.

Ajo ka postuar foto në Instagram ku duket e relaksuar dhe plot disponim.

“99 probleme, por një plazh nuk është një …”, shkruan këngëtarja krahas fotos.

Kujtojmë hiti i saj i fundit “Japa” për një muaj pati rreth 6 milionë shikime.

Ndërkaq, vetëm dy javë më parë, Dafina ishte bashkëpunëtore e Cricket dhe Muma në remixin e këngës “Pa ty”. Ky projekt është pëlqyer mjaft shumë nga adhuruesit e zërit të këngëtares dhe deri tani është dëgjuar mbi 7 milionë e 600 mijë herë në YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin