image Dafina dhe Kida publikojnë sonte bashkëpunimin e ri
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Dafina dhe Kida publikojnë sonte bashkëpunimin e ri

news image

Dafina Zeqiri dhe Kida kanë paralajmëruar projektin e tyre të dytë muzikor.

Dyshja po sjellin bashkëpunimin e tyre të finalizuar me videoklip.

Përmes imazheve të shkëputura nga klipi, Dafina dhe Kida kanë njoftuar se kënga më e re e tyre do të publikohet sot (e shtunë) në ora 20:00.

“Luje belin”, titullohet bashkëpunimi i tyre i parë, i cili u klikua mbi 18 milionë herë në ‘Youtube’.

Ndryshe, Dafina po shijon suksesin e bashkëpunimit me Alban Skenderaj “Copa Copa” teksa Kida të atij solo “Ma lujte”.

/GazetaSinjali/