image Çmimi marramendës i sandaleve që mbathen shumë edhe në Kosovë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107629

Të shëruar

105200

Të vdekur

2250

Çmimi marramendës i sandaleve që mbathen shumë edhe në Kosovë

news image

Balenciaga dhe Crocs prezantuan bashkëpunimin për koleksionin e modës pranverë/verë 2022 dhe tërhoqën shumë vëmendje në mediat sociale, transmeton Gazeta Sinjali.

Drejtori krijues i Balenciaga, Demna Gvasalia, prezantoi sandalet e  koleksionit për pranverën 2022, të cilat ngjallën shumë reagime për shkak se ishin dizajnuar me take.

“Është një këpucë shumë inovative. Për mua, këto teknika dhe puna me këto lloj materialesh janë shumë Balenciaga”, tha ai për Vogue.

Sandalet u shitën për 850 dollarë apo rreth 700 euro.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: